ЧУДА НЕБЕСКА, УПРАВА ЦАРИНА СЕ ПОХВАЛИЛА: Одузели 150 папагаја и 50 хрчака!

Службеници Управе царина су 25. јануара на граничном прелазу Добраково у раним јутарњим часовима контролисали аутобус који саобраћа на редовној линији Београд-Херцег Нови и том приликом пронашли скривену робу – 150 комада живих папагаја 50 комада живих хрчака. Укупна вриједност одузете робе је процијењена на 1.750 еура, а против физичког лица је покренут прекршајни поступак. Одузета роба је предата на даљу надлежност службеницима ветеринарске инспекције, наводе из Управе за царине.

Истог дана службеници Управе царина вршили су појачану контролу у Подгорици на локацији код пијаце ТЦ Гинташ и том приликом од више лица одузели цигарете без акцизних маркица, у количини 1527 паклица, као и 61кг резаног дувана укупне вриједности 9000€. Против једног лица поднијета је кривична пријава надлежном тужиоцу, док су према осталим лицима покренути прекршајни поступци, каже се у саопштењу.

Додаје се да су службеници Управе царина 26. јануара у ЦИ Добраково прегледали теретно возило и поред уредно пријављене робе за увозника из Црне Горе пронашли непријављену робу и то 240 кг пчеларског воска, укупне вриједности 2.880€.

Управа царина ће и у наредном периоду наставити са континуираним спровођењем појачаних контролних активности на комплетној територији Црне Горе, закључују у саопштењу.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

ИПАК СЕ КРЕЋЕ, СЛАВИЦА ШЋЕКИЋ: Осуђене убице мога брата, очекујем хапшење налогодаваца!

ЗЕТА: Изложба „Лица Побједе“, сарадња општине и руске амбасаде!

ВЛАДИМИР ДОБРИЧАНИН: Да војник загусла о попу Милу Јововићу избио би мећународни скандал, Дража борац против Титовог тоталитаризма!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

ruke-prsti-muskarac-pozdrav

ОСВРТ: Спасимо достојанство државе!

подгбом

КРВАВИ МАЈ ИЛИ ТИТОВЕ БОМБЕ НАД ПОДГОРИЦОМ: Броз наредио командантима да достављају британском официру српске мете, пакао савезничког бомбардовања могао је да почне!

amfilohije-radovic-reuters-326563

НА ДАНАШЊИ ДАН 1968. ГОДИНЕ: Митрополит Амфилохије постао јеромонах!

dodik2

КАО 45-ТЕ: Због Драже отказ, за Министарство одбране генерал чији је споменик у САД и Ауастралији – екстремиста!

Vladimir-Dobricanin

ВЛАДИМИР ДОБРИЧАНИН: Да војник загусла о попу Милу Јововићу избио би мећународни скандал, Дража борац против Титовог тоталитаризма!