ДПС БРАНИ САТЕЛИТЕ, НАПАДА „ИН4С“: Адријан борац за грађанску Црну Гору!

Портпарол Демократске партије социјалиста (ДПС) Милош Николић реаговао је поводом непотписаног ауторског текста који је објављен на порталуИН4С,у којем се због честитке државног празника Хрватске, односно обиљежавања годишњице акције „Олуја“, лидер Хрватске грађанске иницијативе (ХГИ) Адријан Вуксановић описује као „Туђманово и Павелићево политичко клепетало“.

Плаћеничко пропагандно гласило наставља да сије мржњу на националној основи док АЕМ сном мртвијем спава. Подршка за Адријана Вуксановића, искреног борца за грађанску и европску Црну Гору – поручио је Николић на Твитеру.

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

АЛБУМ СРПСКИХ НАЦИОНАЛИСТА: Четници мајора Петра Баћовића са мајком Гаврила Принципа!

УДРУЖЕЊЕ БОРАЦА РАТОВА ОД 1990. ГОДИНЕ: Напад на тиватског пароха је напад на нас, заштитићемо Мијајла Бацковића!

НОВОГОДИШЊА ПОРУКА МИТРОПОЛИТА ЈОАНИКИЈА: Да мир завлада у нашим срцима!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

gruda1913_2

ИЗА СЦЕНЕ: Српска брђанска племена Хоти и Клименти (2)!

Emir-Kusturica1

ЕМИР КУСТУРИЦА: Ратове саде они који сеју мир!

guslar

ЗА МОНТЕНЕГРИНЕ: Гуслар непожељан на РТЦГ, још и ако је Србин и русофил забранити му да излази на улицу!

vranes1

ДОБРИ МОЈИ, ДОСТА ЈЕ: Серијал о Вранешу мора да се настави, Бошњачко вијеће и Кенану страх од истине!

dimitriuje

ИЗ ХРВАТСКОГ ДРУШТВА ПИСАЦА ОБЈАШЊЕНО ШТА НАРУШАВА МИР НА ЦЕТИЊУ: Повратак капеле на Ловћен, устоличење митрополита, негирање црногорске нације!