ПОЛУФИНАЛЕ ВИМБЛДОНА: СРПСКИ ВИТЕЗ НОВАК ЂОКОВИЋ!

Који је враг Новаку Ђоковићу! Доведе те до очаја, а онда до тријумфа! То не може свако, за то човјек треба да се роди и да има урођену, негдје са другог свијета, жељу за побједом и наду да мора бити боље. У спорту таква ментална снага помјера брда, у овом случају ломи и сјајног Италијана Јаника Синера!

Колико ће само радости и наде Србима даровати Новак Ђоковић. Његови успјеси као да су утјеха за све наше политичке и остале поразе и када побиједи, као данас на Вимблдону, као да нам све те невоље некако лакше падну и схватимо да уколико вјерујемо у себе, побједа мора бити наша!

Сјајни Новак! Како је лијепо бити Србин када на таквом турниру као што је Вимблдон, пред лицем свјетске јавности и аристократије, један Србин на терену представи једну моралну драму и моралну побједу! Треба бити Новак и треба бити Србин, па схватити шта је Новак данас урадио и какву је слику послао свијету о малој, али поносној нацији на Балкану!

Хвала Новаче!

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

ПОЛИТИЧКА ТРАГИКОМЕДИЈА: Да нема ДПС-а, ваљало би га измислити!

СРБИ О СПОМЕНИКУ ФРАНЦУ ФЕРДИНАНДУ У САРАЈЕВУ: Славе окупатора, о злочинима над Србима ћуте!

ИЗ УГЛА ПЕНЗИОНЕРА, РУЖА ГОЈКОВИЋ: Нијесмо број на табели!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

dr-radovan-karadzic14122023

ДР РАДОВАН КАРАЏИЋ: Фанатик српске идеје, дјетињство!

Milo-Djukanovic-1478

ОСВРТ, СРАМОТА: Три Милова сата!

sudjenje-suzana-mugosa

ПАРТИЈА ПЕНЗИОНЕРА ПОДНИЈЕЛА КРИВИЧНУ ПРИЈАВУ: Да одговарају сви одговорни за пропалу пресуду о „државном удару“!

tri

АНАЛИЗА: Срби на Балкану -Црна Гора (220)!

nikoLAGORSKI

МАЛО ПОЗНАТО: Четници ослободили Пријепоље, Енглези побједу приписали партизанима!