ДФ, Марко Ковачевић: Не могу да вјерујем да је Цетиње толико фашизирано, да се открије ко је каменовао аутобус са никшићком дјецом!

‘-Видимо да су разне криминалне групе спаљивале људе на Ловћену. Али то није разлог за било какву реакцију, навео је предсједник Општине Никшић Марко Ковачевић, реагујући на каменовање аутобуса на Цетињу.

Зато аутобус са дјецом из Никшића неки грађани Цетиња каменују јер су играли пред Цетињским манастиром коло и пјевали да се српски род весели. Нису дакле никога вријеђали већ позивали род, ком вјероватно припадају да се весели.

Не могу да вјерујем да је тај простор толико фашизиран и контаминиран да брани право на само постојање и присуство другом и другачијем. Позивам надлежне органе да открију ко је каменовао аутобус са нашом дјецом и да га приведу правди. У супротном то ће урадити Никшићани сами, навео је Ковачевић.

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

АНДРИЈА МАНДИЋ У НИКШИЋУ: Српски језик дубоко уткан у историју и културу Црне Горе!

УДРУЖЕЊЕ „КРАЉЕВИНА СРБИЈА“ ПРОСЛАВИЛО СЛАВУ: Повратак монархије свети циљ!

НЕБОЈША МЕДОЈЕВИЋ О ПРИВОЂЕЊУ АЦА ЂУКАНОВИЋА: Полицијски маркетинг, буде се спавачи ДПС-а у влади, медијима и картелима!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

Milo-Djukanovic-1478

ОСВРТ, СРАМОТА: Три Милова сата!

Penzioneri,
Rubrika: drustvo, trece doba,
Datum:22.02.2006.
Mesto: Novi Sad
Foto: Nikola Stojanovic

ИЗ УГЛА ПЕНЗИОНЕРА, РУЖА ГОЈКОВИЋ: Нијесмо број на табели!

biseri5

БАЊА ЛУКА: Концерт групе “ Фенечки бисери“, чувају српски дух и традицију!

dr-radovan-karadzic14122023

ДР РАДОВАН КАРАЏИЋ: Фанатик српске идеје, дјетињство!

sudjenje-suzana-mugosa

ПАРТИЈА ПЕНЗИОНЕРА ПОДНИЈЕЛА КРИВИЧНУ ПРИЈАВУ: Да одговарају сви одговорни за пропалу пресуду о „државном удару“!