Креће купачки воз: У Сутоморе само са маском!

Жељезнички превоз (ЖПЦГ) ће од данас, на релацији Подгорица–Бар–Подгорица, увести пар возова који ће саобраћати викендом. Из ЖПЦГ су саопштили да је полазак воза из Подгорице у десет сати и 25 минута, а повратак из Бара у 19 сати.

-Циљ је да се смање гужве током трајања љетње сезоне и поштују мјере и препоруке Националног координациног тијела за заразне болести (НКТ) у вези са актуелном ситуацијом ЦОВИД-19, наводи се у саопштењу објављеном на сајту ЖПЦГ.

Из ЖПЦГ су казали да ће бити ангажован још већи број запослених на контроли придржавања мјера и препорука НКТ-а. Они су додали да ће, као и до сада, контролисати да ли путници при уласку у воз носе обавезне заштитне маске и имају возне карте. Биће појачана и контрола ношења маски током боравка путника на перону и у возу.

-Апелујемо на све путнике да поштују мјере, чувају своје здравље и здравље осталих путника, те да у возу не скидају маске, не групишу се и наставе да држе дистанцу, поручили су из ЖПЦГ.

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

СРПСКО СТАНОВИШТЕ, МИЛОШ ЦРЊАНСКИ: Требало би ми да одређујемо цијену за оно што смо изгубили и дали, а не они који су мало унијели сем мајсторских самообмана!

У ШЕКОВИЋИМА: Откривен споменик команданту Милораду Миши Пелемишу!

АНАЛИЗА: Срби на Балкану -Црна Гора (239)!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

milosevic1

РАЗЈАШЊАВАЊА: Светозар Милошевић – жртва УДБЕ!

Draza-Mihailovic-767x600-1-1

ДАН КАДА ЈЕ СРПСТВО ПЛАКАЛО: ЗАРОБЉЕН ЂЕНЕРАЛ ДРАЖА МИХАИЛОВИЋ!

28-06-bp-vranes-117-1280x768

ОСВРТ: Пазарни дани у Вранешу!

c4

МИХАИЛО МИНИЋ О ЛИЈЕВЧА ПОЉУ: Партизани, усташе и Њемци у истом строју против црногорских четника!

ivan1

СЈЕЋАЊА ТИТОВИХ ПИОНИРА: Конгрес Савеза комуниста и у сновима!