Свуда га има: Суљо и предсједник Скупштине Удружења маслинара!

Овај Суљо Мустафић је невјероватан ДПС-овац. Свуда га има, свуда стигне, од скупштине, преко Завода за запошљавање, па чак и до маслинара. Ових дана је Суљо изабран и за предсједника Скупштине Удружења маслинара. Свака част за Суља. Како је кренуо има да покрива пола функција у Влади, а богами неће се одрећи ни ових НВО.

Суљо Мустафић је, ако неко није знао, дугогодишњи члан маслинарских организација и један од утемељивача манифестације “Маслинијада”.

Мустафић је казао да се ради о озбиљним произвођачма којима је маслинарство породично занимање и извор прихода те стога имају итекако жеље и интереса да се озбиљно баве овим позивом.

Удружење које има овако озбиљно чланство треба да се бави суштинским питањима као сто су ревитализација, изградња путева, нови засади и бољи квалитет уља. Уз добро међусобно повезивање, јачање сарадње са локалном управом и Министарством пољопривреде, сигурно је да ће бити на добром путу афирмације маслинарства и интереса маслинара, казао је Мустафић.

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

КОМЕ ТРЕБА ДПС: Николић одлази, али са Милошевићем и Седмом управом!

ГАЗДА ЈАСАН И БИРА ДРУШТВО: Нећу на анкетни одбор, превише је партијски!

ДИЈАГНОЗА: Неконтролисано понашање посланика ДПС-а све израженије!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

milosevic1

РАЗЈАШЊАВАЊА: Светозар Милошевић – жртва УДБЕ!

Draza-Mihailovic-767x600-1-1

ДАН КАДА ЈЕ СРПСТВО ПЛАКАЛО: ЗАРОБЉЕН ЂЕНЕРАЛ ДРАЖА МИХАИЛОВИЋ!

c4

МИХАИЛО МИНИЋ О ЛИЈЕВЧА ПОЉУ: Партизани, усташе и Њемци у истом строју против црногорских четника!

Klub-poslanika-DPS-e1698779392216-728x556

РАКОЧЕВИЋ, ВУКОВИЋ, ЕРАКОВИЋ, НИКОЛИЋ ПОДНОСЕ ОСТАВКЕ: Сретан пут, нијесу се узбуђивали када је у њихово вријеме опозиција годинама била ван парламента!

Tito_Draza

ЗАШТО ПАРТИЗАНИ И ЧЕТНИЦИ НИЈЕСУ ОСЛОБОДИЛИ ЈАСЕНОВАЦ: Тито није хтио, Дража није могао!