НИК ОТКРИО ТАЈНУ: На канабеу са директором ФБИ-а!

Потпредсједник Владе за економска питања и министар економског развоја Ник Ђељошај објавио је данас фотографију са званичног састанка у сједишту Федералног истражног бироа (ФБИ) у Вашингтону, одржаног прошлог мјесеца са директором ФБИ Касхом Пателом.

То је, каже, урадио у циљу потпуног разјашњења и транспарентног информисања.

Како је саопштио, сусрет је уприличен у оквиру његове посјете САД, на позив америчких институција, и представља потврду снажног партнерства и повјерења које Црна Гора ужива код кључног савезника у областима безбједности, владавине права и економског развоја.

-Појединци из дијела јавности и тзв. “новинари” покушали су оспорити и довести у питање овај сусрет, ширећи инсинуације, неистине, као и поједине лажне наводе о разлозима одржавања састанка. Нејасно је зашто су се дио јавности, пропали политичари, одређени медији и тзв. новинари толико узнемирили због сусрета потпредсједника Владе са директором ФБИ, осим ако им смета јачање међународне сарадње и повјерења, поручио је он.

Такви покушаји дискредитације, како је додао, нису ништа друго до свјесна и намјерна кампања којом се, каже, покушава умањити вриједност стварног и корисног дијалога који градимо са најважнијим партнерима.

Црна Гора је мала држава, али наш глас и присуство се чују на највишим свјетским адресама. Мој мандат и одговорност остају јасни: јачати међународне односе и штитити интересе заједнице коју представљам, без обзира на нападе или покушаје оспоравања, закључио је Ђељошај.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

НАША ЖАЛОСНА СТВАРНОСТ: („Контроверза“) – УДБА кобна судба!

ТУЖИЛАЧКИ ОЛИМП: Не трпе критике, оцјене, а осјетљиви и на ставове Мандића!

ОБРАЧУН ДПС СУДСТВА: Весна оптужила Владимира, Владимир оптужио Весну!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

milosevic1

РАЗЈАШЊАВАЊА: Светозар Милошевић – жртва УДБЕ!

Draza-Mihailovic-767x600-1-1

ДАН КАДА ЈЕ СРПСТВО ПЛАКАЛО: ЗАРОБЉЕН ЂЕНЕРАЛ ДРАЖА МИХАИЛОВИЋ!

c4

МИХАИЛО МИНИЋ О ЛИЈЕВЧА ПОЉУ: Партизани, усташе и Њемци у истом строју против црногорских четника!

botun

БОТУН: Нема протеста док се не утврди ко је запалио багер!

Klub-poslanika-DPS-e1698779392216-728x556

РАКОЧЕВИЋ, ВУКОВИЋ, ЕРАКОВИЋ, НИКОЛИЋ ПОДНОСЕ ОСТАВКЕ: Сретан пут, нијесу се узбуђивали када је у њихово вријеме опозиција годинама била ван парламента!