Војислав Михаиловић, Дражин унук: Комунисти криви што мало знамо о српском страдању!

Покрет обнове Краљевине Србије (ПОКС) позива све политичке странке да јасно означе кривце који су сакривали истину о српском страдању током Другог светског рата. Данас сви говоре да је филмом „Дара из Јасеновца“ коначно истина, после 80 година угледала светлост дана, али нико не говори зашто је то тако и ко је кривац.

Зар је могуће да ни дан данас нико не сме да каже ко је забранио да се говори истина да су Срби пострадали у Другом светском рату од усташа. Комунисти су ти који су утамничили истину, а не усташе и то треба јасно рећи, коначно. Нико не говори шта би било да су Дражина и краљева војска победиле. Сваки Србин би знао за Јасеновац, Хрвати би били кажњени за злочине, али не осветом, него као поражена страна у рату, избацивањем из заједничке државе са Србима, у границама које је легитимни, народни, Равногорски конгрес усвојио на Светог Саву 1944. године у селу Ба, код Љига. Краљевини Србији би припале Босна и Херцеговина, Лика, Банија, делови Далмације, Славоније, све територије где су били српски гробови настали од усташа. Уместо тога доласком комуниста на власт, ми Срби смо добили забрану сећања на жртве, обнову нове Југославије са границама на штету Срба и са уставом који свим народима, осим српског, даје право на самоопределење до отцепљења. Зато данас имамо проблем са Косовом и Метохијом и зато смо и имали ратове у Хрватској и Босни и Херцеговини – изјавио је потпредседник ПОКС, Војислав Михаиловић.

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

ПРЕКО 190 ИНТЕЛЕКТУАЛАЦА АПЕЛУЈЕ НА СРБИЈУ, СРПСКУ И ЦРНУ ГОРУ: Универзитет у Косовској Митровици мора да се заштити од Куртијевог терора и могућег гашења!

ПРИЈЕ 56 ГОДИНА, СРПСКА ЕМИГРАЦИЈА ОКУПЉЕНА ОКО АЛИЈЕ КОЊХОЏИЋА: Броз пресвучени усташа, одговоран за бројне злочине над Србима!

ЦЕТИЊЕ: Митрополит Јоаникије разговарао са конзулом Србије, Јасмином Милачић!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

Milo-Djukanovic-1478

ОСВРТ, СРАМОТА: Три Милова сата!

Penzioneri,
Rubrika: drustvo, trece doba,
Datum:22.02.2006.
Mesto: Novi Sad
Foto: Nikola Stojanovic

ИЗ УГЛА ПЕНЗИОНЕРА, РУЖА ГОЈКОВИЋ: Нијесмо број на табели!

Tito_Draza

ПОРТАЛ „СРПСКА 24“ ПОЗИВА ПРЕДСЈЕДНИКА ДРЖАВЕ: Формирајте тим историчара који би за пет до десет година прикупио домаће и стране архиве о партизанима и четницима, до тада општенародни мораторијум на те теме!

sudjenje-suzana-mugosa

ПАРТИЈА ПЕНЗИОНЕРА ПОДНИЈЕЛА КРИВИЧНУ ПРИЈАВУ: Да одговарају сви одговорни за пропалу пресуду о „државном удару“!

nikoLAGORSKI

МАЛО ПОЗНАТО: Четници ослободили Пријепоље, Енглези побједу приписали партизанима!