У ХРАМУ ХРИСТОВОГ ВАСКРСЕЊА: Хуманитарно вече за манастире и народне кухиње на Космету!

У организацији Саборног храма Христовог Васкрсења и Хуманитарног омладинског клуба ,,Млади за Космет”, у недјељу 17. децембра у крипти Саборног храма Христовог Васкрсења у Подгорици, одржаће се Хуманитарно вече са циљем прикупљања помоћи за манастире и народне кухиње на Косову и Метохији (Манастир Високи Дечани, Манастир Бањска, Манастир Дубоки Поток, Црква Светог Луке у Витомирици, као и Народне кухиње – Мајка девет Југовића) са почетком у 19 часова.

Учешћа у програму Хуманитарне вечери узеће: Дјечији хор Свети Козма Етолски, Даница Рељић, Хор Доња Горица, Мидо Тодоровић, гуслар, Стеван Радоњић, Мима Вујачић, Петар Балабанв, хармоникаш и пјевачко друштво ,,Ђурђевданско Коло”.

извор: митрополија

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

ПЉЕВАЉСКИ ПРОСВЈЕТАРИ ОГОРЧЕНИ: Јакшићка наставља политику ДПС-а, смањује трошкове затварајући сеоске школе!

СРПСКО НАЦИОНАЛНО ВЕЋЕ КИМ: Срби препуштени на милост и немилост злотвора!

НАША ЖАЛОСНА СТВАРНОСТ: („Контроверза“) – УДБА кобна судба!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

Penzioneri,
Rubrika: drustvo, trece doba,
Datum:22.02.2006.
Mesto: Novi Sad
Foto: Nikola Stojanovic

ИЗ УГЛА ПЕНЗИОНЕРА, РУЖА ГОЈКОВИЋ: Нијесмо број на табели!

pavle111-1

КО ЈЕ БИО ПАВЛЕ ЂУРИШИЋ, СТАНИСЛАВ КРАКОВ: Уколико је добио жељезни крст од фирера, зашто би га усташе живог запалиле?

botun

БОТУН: Нема протеста док се не утврди ко је запалио багер!

nebojša

НЕБОЈША МЕДОЈЕВИЋ О ПРИВОЂЕЊУ АЦА ЂУКАНОВИЋА: Полицијски маркетинг, буде се спавачи ДПС-а у влади, медијима и картелима!

jugos2

ИГРЕ ВЕЛИКИХ ОКО БАЛКАНА: Ко је створио Југославију, да ли се могла формирати српска држава?