Стиже земља дембелија, ово ни ДПС није обећавао: Грађани ће моћи да купе нова половна кола и отпутују за Кубу!

Министар економског развоја Јаков Милатовић написао је на Твитеру да ће захваљујући програму Европа сад породица са просјечним примањима у Црној Гори имати годишње повећање прихода од три хиљаде евра.

Просјечна зарада од 530 евра нето ће од 1. фебруара са Европом сад порасти на 660 евра! Ово мјесечно повећање од 130 евра на годишњем нивоу значи додатних 1.500 евра. Тако да ће једна породица са просјечним примањима са Европом сад имати годишње повећање од чак 3.000 евра, написао је министар.

Он је нагласио да ће то олакшати живот грађанима.

То значи да ће моћи додатно да приуште нова половна кола, или неко егзотично путовање на Кубу, или цјелокупне трошкове основних студија за своје дијете, или можда три краве за повратак на село или још много штошта што ће њихове животе учинити љепшим, закључио је он.

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

БОТУН: Нема протеста док се не утврди ко је запалио багер!

АНДРИЈА МАНДИЋ ПОРУЧИО ТУЖИОЦИМА: Нећете нас дисциплиновати, а нећете ни бити четврта грана власти!

ЦРВЕНЕ ЛИНИЈЕ БОТУНА, ДНП: Саша у паници, моли Милана да га не смијени!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

Penzioneri,
Rubrika: drustvo, trece doba,
Datum:22.02.2006.
Mesto: Novi Sad
Foto: Nikola Stojanovic

ИЗ УГЛА ПЕНЗИОНЕРА, РУЖА ГОЈКОВИЋ: Нијесмо број на табели!

pavle111-1

КО ЈЕ БИО ПАВЛЕ ЂУРИШИЋ, СТАНИСЛАВ КРАКОВ: Уколико је добио жељезни крст од фирера, зашто би га усташе живог запалиле?

DRAGICEVIC

ПРИЗНАЊЕ ИЗ БЕРЛИНА: Награђен филм „Тајна црногорских катуна“, аутора Микија Драгићевића!

nebojša

НЕБОЈША МЕДОЈЕВИЋ О ПРИВОЂЕЊУ АЦА ЂУКАНОВИЋА: Полицијски маркетинг, буде се спавачи ДПС-а у влади, медијима и картелима!

jugos2

ИГРЕ ВЕЛИКИХ ОКО БАЛКАНА: Ко је створио Југославију, да ли се могла формирати српска држава?