Милојко Спајић: Предвидјели смо попис, хоће ли га бити зависи од политике!

Министар финансија и социјалног старања Милојко Спајић саопштио еј данас у Скупштини Црне Горе да је планирано да се попис становништва одржи ове године за шта је издвојено 2,5 милиона еура Монстату и 350.000 еура из обједињених набавки.

Попис по овом буџету ће се одржати. Политичка је одлука хоће ли се одржати или не, то неко други одлучује, кратко је рекао Спајић.

Посланик Демократског фронта Јован Вучуровић затражио је данас у парламенту од Спајића да одговори што је са финансијама за попис.

Не би било добро за Владу или било кога да се нешто крије у вези пописа, или некоме одговора да нам држава функционише као у вријеме ДПС-а на неки начин нелегално. Да не знамо колико је незапослених, колико је просјечна плата. Потрудићемо се да и та обавеза буде испоштована, питао је Вучуровић и додао да ДФ очекује да дође до смјена у МОНСТАТ-у.

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

АНДРИЈА МАНДИЋ ПОРУЧИО ТУЖИОЦИМА: Нећете нас дисциплиновати, а нећете ни бити четврта грана власти!

ЦРВЕНЕ ЛИНИЈЕ БОТУНА, ДНП: Саша у паници, моли Милана да га не смијени!

„ПРВА ТВ“: Нова власт, стара интелектуална туга!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

Penzioneri,
Rubrika: drustvo, trece doba,
Datum:22.02.2006.
Mesto: Novi Sad
Foto: Nikola Stojanovic

ИЗ УГЛА ПЕНЗИОНЕРА, РУЖА ГОЈКОВИЋ: Нијесмо број на табели!

Tito_Draza

ПОРТАЛ „СРПСКА 24“ ПОЗИВА ПРЕДСЈЕДНИКА ДРЖАВЕ: Формирајте тим историчара који би за пет до десет година прикупио домаће и стране архиве о партизанима и четницима, до тада општенародни мораторијум на те теме!

sudjenje-suzana-mugosa

ПАРТИЈА ПЕНЗИОНЕРА ПОДНИЈЕЛА КРИВИЧНУ ПРИЈАВУ: Да одговарају сви одговорни за пропалу пресуду о „државном удару“!

nebojša

НЕБОЈША МЕДОЈЕВИЋ О ПРИВОЂЕЊУ АЦА ЂУКАНОВИЋА: Полицијски маркетинг, буде се спавачи ДПС-а у влади, медијима и картелима!

jugos2

ИГРЕ ВЕЛИКИХ ОКО БАЛКАНА: Ко је створио Југославију, да ли се могла формирати српска држава?