Главни град: Узурпатор ДПС одлази у априлу!

Јелена Боровинић Боровић, носитељка листе „За будућност Подгорице“ на локалним изборима прошле године, казала је како очекују да конститутивна сједница Скупштине Главног града буде заказана у првом могућем року, односно првог дана од тренутка кад прође осам дана од проглашења резултата локалних избора у Службеном листу.

Очекујемо да ће узурпаторска власт ДПС-а напустити општину, казала је она.

Лука Ракчевић из ГП УРА је рекао да је први могући датум за заказивање сједнице 6. или 7. април, али да очекује да ће то бити 21. или 22. априла.

Василије Чарапић из Покрета Европа сад је рекао да тренутно не жели да лицитира са именима за могућег градоначелника из редова те партије.

Грађани су дали подршку Покрету Европа сад и нашој визији. Јаков Милатовић је био један од кандидата за одборнике, није страно да носилац листе сјутра не буде у власти, казао је он.

Данило Шарановић из Демократа рекао је да је ДПС „себе уписао у анале недоличног политичког понашања“.

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

ТЕЛЕФОНСКА СМЈЕНА, ГОРАН ДАНИЛОВИЋ: Госпођа министарка Јакшић завршила посао за јастребове ДПС-а који вјерују да су Срби обавезно четници!

НОВОГОДИШЊА ПОРУКА МИТРОПОЛИТА ЈОАНИКИЈА: Да мир завлада у нашим срцима!

„ПОБЈЕДА“ СВЕ ДОЗНА: Бошњаци и Албанци траже „зауздавање“ Андрије Мандића, Милојка стискају и притискају, али неће из фотеља!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

gruda1913_2

ИЗА СЦЕНЕ: Српска брђанска племена Хоти и Клименти (2)!

krst3

СРПСТВО: Марко Ковачевић и Мијајло Бацковић добили вриједно признање – „Крст вожда Ђорђа Стратимировића“!

Emir-Kusturica1

ЕМИР КУСТУРИЦА: Ратове саде они који сеју мир!

kujava

БЈЕЛОПАВЛИЋИ И СРПСКИ МИТ: У заборав пала принцеза Кујава!

vranes1

ДОБРИ МОЈИ, ДОСТА ЈЕ: Серијал о Вранешу мора да се настави, Бошњачко вијеће и Кенану страх од истине!