Дом ученика и студената у Беранама: Повратак старом сјају!

У Дом ученика и студената у Беранама, послије четири године од како је стављен у функцију, од прије неколико дана укључена је расвјета  уз ангажовање директора Дома ученика и студената Беране, професора Горана Киковића и запослених у Дому и радника и директора Агенције за изградњу и развој општине Беране, Мира Вешовића.

Наш циљ је да се „расвијетли“ мрак, који је био око овог објекта и очигледни сјај који се напокон укључио у окружењу око овог објекта који је од велике важности за ученике и студенте и њихову безбједност.Зато су нам многи грађани честитали на овоме што смо успјели да овај Дом буде у пуном сјају. Нека је са срећом свима нама који се искрено радујемо сваком напретку нашег Дома и наше средине,јер захваљујући овом објекту у Беране се настањују и досељавају млади људи, каже он.

Киковић истиче да је Дом ученика и студената Беране отворен за младе људе који овдје уче средње школе и Високу медицинску школу.Беране има традицију јер је био некада медицински центар сјевера Црне Горе захваљујући звучним медицинским стручњацима.

Зато сам сигуран да ћемо Беране вратити и овим симболичним потезом старом сјају. Сви треба да се ангажујемо да поред активирања привреде и пољопривреде улажемо у образовање у нашу омладину, односно у нашу будућност. Добро је што се улаже у здравство и што се враћа стари сјај Општој болници у Беранама и тиме се враћа традиција да Беране опет буде центар сјевера Црне Горе,јер смо некада били трећа општине по економској развијености у Црној Гори.Беранама мора да се врати стари сјај и нека буде овај сјај око Дома ученика и студената Беране бакља повратка том времену, закључује Киковић.

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

НАША СТВАРНОСТ: Патриоте без отаџбине!

АНАЛИЗА: Срби на Балкану -Црна Гора (225)!

ФЕДЕРАЦИЈА БИХ ОБИЉЕЖАВА 1. МАРТ: Злочин је славити проливање српске крви!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

Milo-Djukanovic-1478

ОСВРТ, СРАМОТА: Три Милова сата!

Penzioneri,
Rubrika: drustvo, trece doba,
Datum:22.02.2006.
Mesto: Novi Sad
Foto: Nikola Stojanovic

ИЗ УГЛА ПЕНЗИОНЕРА, РУЖА ГОЈКОВИЋ: Нијесмо број на табели!

dr-radovan-karadzic14122023

ДР РАДОВАН КАРАЏИЋ: Фанатик српске идеје, дјетињство!

sudjenje-suzana-mugosa

ПАРТИЈА ПЕНЗИОНЕРА ПОДНИЈЕЛА КРИВИЧНУ ПРИЈАВУ: Да одговарају сви одговорни за пропалу пресуду о „државном удару“!

tri

АНАЛИЗА: Срби на Балкану -Црна Гора (220)!