Бели Двор: Честитка за Пасху!

Њ.К.В. Престолонаследник Александар упутио је честитку за Песах (Пасху) свим припадницима јеврејске заједнице у Србији, Републици Српској и широм света поводом овог празника, који се ове године обележава од среде 5. априла увече, а завршава се у ноћи 13. априла, након заласка сунца.

С великим задовољством свим припадницима јеврејске заједнице у Србији и Републици Српској и свим Јеврејима широм света упућујем срдачне честитке поводом великог празника Пасхе. Овај празник представља сећање на ослобођење деце Израела из ропства у старом Египту, које је и даље је снажно, иако су од тих догађаја из давнина протекли миленијуми. Песах нас подсећа на неизмерну вредност слободе, правде и љубави према отаџбини. То су вечне вредности које се преносе и негују кроз генерације, које никада не старе и не застаревају. Нека овај велики празник донесе љубав, мир и благостање, а свима који га славе добро здравље и обиље среће. Срећан Песах!, поручио је Њ.К.В. Престолонаследник Александар.

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

ТРЕБИЊЕ: Духовно веће посвећено владици Атанасију!

ПОЗИВ ПЕНЗИОНЕРИМА: Доста је било понижења!

НАША СТВАРНОСТ: Османски модел владања у Црној Гори ( ја теби, ти мени)!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

pavle111-1

КО ЈЕ БИО ПАВЛЕ ЂУРИШИЋ, СТАНИСЛАВ КРАКОВ: Уколико је добио жељезни крст од фирера, зашто би га усташе живог запалиле?

botun

БОТУН: Нема протеста док се не утврди ко је запалио багер!

nebojša

НЕБОЈША МЕДОЈЕВИЋ О ПРИВОЂЕЊУ АЦА ЂУКАНОВИЋА: Полицијски маркетинг, буде се спавачи ДПС-а у влади, медијима и картелима!

jugos2

ИГРЕ ВЕЛИКИХ ОКО БАЛКАНА: Ко је створио Југославију, да ли се могла формирати српска држава?

aleksandar1

НИЈЕ ШАЛА, НАПИСАО ХРВАТ: „Великосрпска хегемонија“ лаж комуниста, краљ Александар изградио пола Загреба!