У Србији редови: Хоће у Црну Гору!

Пред Институтом „Торлак“ и јутрос је формиран километарски ред због ПЦР тестирања на коронавирус. Већина људи који чекају у реду дошли су да се тестирају због путовања у Црну Гору.

Црна Гора је 15. августа отворила границу са Србијом.

Да би грађани Србије могли да уђу у Црну Гору, потребно је да испуне три услова:

1. Да поседују негативан резултат ПЦР теста на нови коронавирус (САРС-ЦоВ-2) или позитиван резултат антитела на нови коронавирус (САРС-ЦоВ-2) класе ИгГ добијен ЕЛИСА серолошким тестом;

2. Да су тестови издати од регистроване лабораторије и нису старији од 72 сата у тренутку уласка у Црну Гору;

3. Да у периоду од 15 дана пре уласка у Црну Гору нису боравили у некој од држава из којих није дозвољен улазак у Црну Гору.

Извор: Спутњик

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

АНДРИЈА МАНДИЋ: Српски не може бити језик другог реда!

ЦРКВА И ПОЛИТИКА: Свештеници Перовић и Јовановић одговорили Небојши Медојевићу да лаже, лидер ПЗП-а јуче их оптужио да су агенти АНБ-а!

НИЈЕ БАШ СВЕ ТАКО БАЈНО У ДПС-У: Леон Ђокај након избора новог предсједништва напустио партију!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

lub2

СА ПРОТЕСТА У ПОДГОРИЦИ ПОВОДОМ УБИСТВА ЉУБИШЕ МРДАКА: Виши суд у Подгорици извршио атентат на Јустицију!

pavic

АЛЕКСАНДАР ПАВИЋ: Сорошевски систем се распада, Срби морају да искористе директне преговоре Москве и Вашингтона!

alek2

КОМУНИСТИ ЦРНИ ВРАНИ: Указ о одузимању имовине држављанства и имовине Карађорђевића потписао Иван Рибар!

jovan-erakovic-1

АФОРИЗМИ, ЈОВАН ЕРАКОВИЋ ИЗ БАЊАНА: „Сваком Србину који се буди, мора да се суди“! 

dps14

НИЈЕ БАШ СВЕ ТАКО БАЈНО У ДПС-У: Леон Ђокај након избора новог предсједништва напустио партију!