У ОШ „Владо Милић“: Основци воле дневнике, па их краду!

Два ученика старијих разреда подгоричке основне школе “Владо Милић” украли су десетак дневника из те образовне установе, због чега је интервенисала и полиција. Одјељенски дневници јуче су враћени у школу и наводно нијесу оштећени.

Малољетници су прије неколико дана поломили прозоре школе, ушли у зборницу и из ње однијели школске дневнике.

Из школе, али и Министарства просвјете, потврдили су да се десио инцидент и истакли да су предузете мјере.

Потврђујем информацију да су дневници украдени, и у међувремену пронађени захваљујући реакцији школе и у сарадњи са полицијом”, казала је директорица школе Биљана Ћулафић.

Она је истакла да ће ученицима који су на овај начин теже повриједили своје дужности бити изречене адекватне васпитне мјере, према Правилнику о начину и поступку додјељивања награда и васпитним мјерама за ученике основне школе.

Из Министарства просвјете одговорили су да очекују све мјере из надлежности ове установе.

Извор: „Вијести“

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

НАША ЖАЛОСНА СТВАРНОСТ: („Контроверза“) – УДБА кобна судба!

ПРИЗНАЊЕ ИЗ БЕРЛИНА: Награђен филм „Тајна црногорских катуна“, аутора Микија Драгићевића!

ТУЖИЛАЧКИ ОЛИМП: Не трпе критике, оцјене, а осјетљиви и на ставове Мандића!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

pavle111-1

КО ЈЕ БИО ПАВЛЕ ЂУРИШИЋ, СТАНИСЛАВ КРАКОВ: Уколико је добио жељезни крст од фирера, зашто би га усташе живог запалиле?

botun

БОТУН: Нема протеста док се не утврди ко је запалио багер!

nebojša

НЕБОЈША МЕДОЈЕВИЋ О ПРИВОЂЕЊУ АЦА ЂУКАНОВИЋА: Полицијски маркетинг, буде се спавачи ДПС-а у влади, медијима и картелима!

jugos2

ИГРЕ ВЕЛИКИХ ОКО БАЛКАНА: Ко је створио Југославију, да ли се могла формирати српска држава?

aleksandar1

НИЈЕ ШАЛА, НАПИСАО ХРВАТ: „Великосрпска хегемонија“ лаж комуниста, краљ Александар изградио пола Загреба!