Спрдња у Будви комплетна: Једног од наредбоваца акције полиције предлажу за предсједника општине!

За новог предсједника Опстине Будва биће предложен посланик ДПС-а, Никола Дивановић, сазнаје ТВЦГ. Он би требало да буде изабран на сједници СО која почиње у 14 сати.

У образложењу, које потписује 17 одборника из Будве, наводи се да Дивановић посједује искуство у раду локалне самоуправе, привредних друштава, као и искуство у раду Скупштине Црне Горе. Додаје се да је био јдиректор Друштва са ограниченом одговорношћу Академија знања Будва од оснивања Друштва.

-У раду локалне самоуправе Никола Дивановић је као Секретар Секретаријата за градску инфраструктуру и амбијент учествовао у предлагању бројних одлука, као и реализацији пројеката чиме је показао потребна знања и вјештине у руковођењу. Као посланик у Скупштини Црне Горе активно је учествовао у раду одбора и доношењу закона који се односе на рад локалне самоуправе, пише у образложењу.

Претходних дана представници власти у Будви оптуживали су Дивановића да стоји иза полицијске интервенције у овом граду и да је из тајних кабинета руководио том акцијом. Бирају предсједника општине само два мјесеца уочи локалних избора и након што су полицијом истјерали постојеће локалне функционере. Нови ће такође у зграду локалне управе бити унешен на рукама специјалаца и приватног обезбјеђења. Спрдња!

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

ФЕДЕРАЦИЈА БИХ ОБИЉЕЖАВА 1. МАРТ: Злочин је славити проливање српске крви!

УДРУЖЕЊЕ „КРАЉЕВИНА СРБИЈА“ ПРОСЛАВИЛО СЛАВУ: Повратак монархије свети циљ!

НЕБОЈША МЕДОЈЕВИЋ О ПРИВОЂЕЊУ АЦА ЂУКАНОВИЋА: Полицијски маркетинг, буде се спавачи ДПС-а у влади, медијима и картелима!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

Milo-Djukanovic-1478

ОСВРТ, СРАМОТА: Три Милова сата!

Penzioneri,
Rubrika: drustvo, trece doba,
Datum:22.02.2006.
Mesto: Novi Sad
Foto: Nikola Stojanovic

ИЗ УГЛА ПЕНЗИОНЕРА, РУЖА ГОЈКОВИЋ: Нијесмо број на табели!

dr-radovan-karadzic14122023

ДР РАДОВАН КАРАЏИЋ: Фанатик српске идеје, дјетињство!

sudjenje-suzana-mugosa

ПАРТИЈА ПЕНЗИОНЕРА ПОДНИЈЕЛА КРИВИЧНУ ПРИЈАВУ: Да одговарају сви одговорни за пропалу пресуду о „државном удару“!

tri

АНАЛИЗА: Срби на Балкану -Црна Гора (220)!