Фамозни ДПС или ово нема нигдје: Бране цркву од цркве!

Идеолошке етапе кроз које пролази ових дана ДПС кандидију се за озбиљна теоријска изучавања. Није се још ни завршио говор Александра Вучића, предсједника Србије, а ДПС је емитовао саопштење упозорења овој несрећној Црној Гори да јој опасност пријети и из подземља, и са земље из ваздуха, али само са једне стране, односно из Београда. 

Досјетили су се чак и једне тезе које до сада нијесу ни користили ни најзадртији комунисти, па ни они са Голог отока, а богами ни они бољшевици, мењшевици и остале атеистичке и богоборачке групе.

Сачуваће Црна Гора и државу, и грађански мир, и све светиње сама, као и увијек у својој историји, поручили су из ДПС-а.

Мајко мила, па ови из ДПС-а имају намјеру да бране цркве од цркве, односно да храмове бране од свештеника, монаха, монахиња и вјерника! Штета што не васкрсну Броз, Моша и Кардељ. И они би се нашли у чуду како се ни они тога нијесе сјетили, него морају да уче нове лекције од својих идеолошких насљедника.

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

ПО ДРУГИ ПУТ: Предсједнику Црне Горе послат захтјев за разговор о рехабилитацији црногорских четника стријељаних од комуниста у мају 1945. године у Словенији!

БИХ: Меморијални центар „Поточари“ служи за политички обрачун са Српском!

„ГОСТОПРИМСТВО“ ДОМАЋИХ ЕВРОПЕЈАЦА: Одборник СД и ЛП поручује Мандићу да је непожељан и да у сриједу не долази на Цетиње!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

lub2

СА ПРОТЕСТА У ПОДГОРИЦИ ПОВОДОМ УБИСТВА ЉУБИШЕ МРДАКА: Виши суд у Подгорици извршио атентат на Јустицију!

jovan-erakovic-1

АФОРИЗМИ, ЈОВАН ЕРАКОВИЋ ИЗ БАЊАНА: „Сваком Србину који се буди, мора да се суди“! 

pavic

АЛЕКСАНДАР ПАВИЋ: Сорошевски систем се распада, Срби морају да искористе директне преговоре Москве и Вашингтона!

alek2

КОМУНИСТИ ЦРНИ ВРАНИ: Указ о одузимању имовине држављанства и имовине Карађорђевића потписао Иван Рибар!

cetiwe1

ЦЕТИЊЕ: Недјеља православља, литија до Ћипура са иконама!