ВРАНЕШ: Асфалтираће се правци Томашево-Соколац, Коврен-Горице и Павино Поље-Граб!

Борис Пејовић подпредсјеник Скупштине Црне Горе, примио на дужи разговор г-дина Мома Јоксимовића, предсједника УГ Вранеш. Г-дин Јоксимовић је упознао подпредсједника Скупштине Црне Горе г-дина Пејовића, око неких непотребних  проблема у спровођењу закључака Скупштине Црне Горе, око асвалтирања путних праваца :Томашево-Соколац, Коврен-Горице и Павино Поље-Граб.

Подпредсједник Скупштине  ЦГ , г-дин Пејовић је пренио ставове надлежног министарства за јавне радове, Владе Црне Горе и посланика у Скупштини Црне Горе који су предложили амандмане . Саопштио је да средства која је Скупштина опредијелила за асвалтирање назначених путних праваца, а што је објављено и у  „Службеном листу ЦГ“,  се морају употребити само на те путне правце. Упознат је подпредсједник Скупштине да у наредни понедељак делегација УГ Вранеш, борави у министарство Јавних радова, код министарке Маиде Аџовић. Задња сазнања су да је министарка за јавне радове, спремна да ако буде опструкције од општине Бијело Поље, да се ови радови одраде у режији министарства.

Г-дин Борис Пејовић је од срца прихватио да буде на челу Одбора Вранешке олимпијаде, која се одржава 28.јуна 2025.године у Вранешу, да ће  лично присуствовати и учествовати.

Обавјештавамо грађане Вранеша, да је поодмакло  ангажовање и на изласку  листа  ГЛАС  ВРАНЕША. Очекујемо да ће гласило бити завршено до Олимпијаде Вранешке.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

ПОЛИТИЧКИ ГАЛИМАТИЈАС У ЦРНОЈ ГОРИ: Десница, љевица и неокомунистички круг!

ТУЖНА СУДБИНА ДОМАЋЕГ ОБРАЗОВАЊА, ВЕСЕЛИН МАТОВИЋ: Ђаци и даље уче по програмима црногорских ултранационалиста!

ДРАЖА ЗНАО, ДЕПЕША ИЗ 1943. ГОДИНЕ: Косово комунисти обећали Албанији!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

pavle111-1

КО ЈЕ БИО ПАВЛЕ ЂУРИШИЋ, СТАНИСЛАВ КРАКОВ: Уколико је добио жељезни крст од фирера, зашто би га усташе живог запалиле?

botun

БОТУН: Нема протеста док се не утврди ко је запалио багер!

nebojša

НЕБОЈША МЕДОЈЕВИЋ О ПРИВОЂЕЊУ АЦА ЂУКАНОВИЋА: Полицијски маркетинг, буде се спавачи ДПС-а у влади, медијима и картелима!

jugos2

ИГРЕ ВЕЛИКИХ ОКО БАЛКАНА: Ко је створио Југославију, да ли се могла формирати српска држава?

aleksandar1

НИЈЕ ШАЛА, НАПИСАО ХРВАТ: „Великосрпска хегемонија“ лаж комуниста, краљ Александар изградио пола Загреба!