БЕЗОБРАЗНА БРАЋА БОШЊАЦИ, ДАМИР ШЕХОВИЋ: Најављује аутобусе из Србије за 10 година, брани Црну Гору од Срба који су је стварали, док су његови преци били против ње!

Уколико је овима на које премијер мисли истински стало да добију црногорско држављанство, то могу врло једноставно учинити тако што ће се, у складу са важећим законом, одрећи држављанства друге државе. Уосталом, предсједнику Владе је та процедура јако добро позната, будући да је он након скандала са сопственим двојним држављанством био принуђен да тражи отпуст из српског држављанства, казао је лидер Социјалдемократа Дамир Шеховић.

-Међутим, овдје се не ради о томе, већ о веома провидној и перфидној намјери актуелне власти да силом на срамоту изврши демографски, тј. изборни инжењеринг! Прецизније, идеја је да се обесмисли изборни процес на начин што изборна воља не би зависила од наших грађана, већ од неколико стотина (или колико већ буде потребно) аутобуса из Србије, које би тамошња власт, по потреби, на разне начине прилично лако могла инструисати, наводи Шеховић.

Тако би, додаје он, Црна Гора, за двије, пет или десет година, потпуно је свеједно кад тачно, суштински постала понижена и заробљена држава, односно 27 изборна јединица Србије, како су они који тренутно обнашају власт у Црној Гори својевремено “храбро” предлагали.

Зато су најављене измјене закона свилен гајтан не само за наш грађански концепт, него за Црну Гору као аутономну државу, која самостално одлучује о сопственој судбини. Оне прије Вас смо, предсједниче Владе, у сличном подмуклом науму спријечили. Спријечићемо и Вас и сваког другог ко крене да се са тако озбиљном темом поиграва зарад дневне политике. Немало нас ако тако не буде, поручио је Шеховић.

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

ТОТАЛИТАРЦИ СИМУЛИРАЈУ ДЕМОКРАТИЈУ: Данас им сметају Албанци и Бошњаци, до јуче се клели у њих!

СЈЕЋАЊА ТИТОВИХ ПИОНИРА: Конгрес Савеза комуниста и у сновима!

ПЕС КАО ДПС: У Пљевљима смјена директора у школама по страначким инструкцијама, као у вријеме Мила!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

pavle111-1

КО ЈЕ БИО ПАВЛЕ ЂУРИШИЋ, СТАНИСЛАВ КРАКОВ: Уколико је добио жељезни крст од фирера, зашто би га усташе живог запалиле?

c4

МИХАИЛО МИНИЋ О ЛИЈЕВЧА ПОЉУ: Партизани, усташе и Њемци у истом строју против црногорских четника!

botun

БОТУН: Нема протеста док се не утврди ко је запалио багер!

Klub-poslanika-DPS-e1698779392216-728x556

РАКОЧЕВИЋ, ВУКОВИЋ, ЕРАКОВИЋ, НИКОЛИЋ ПОДНОСЕ ОСТАВКЕ: Сретан пут, нијесу се узбуђивали када је у њихово вријеме опозиција годинама била ван парламента!

matovic

ТУЖНА СУДБИНА ДОМАЋЕГ ОБРАЗОВАЊА, ВЕСЕЛИН МАТОВИЋ: Ђаци и даље уче по програмима црногорских ултранационалиста!