Мандић и Кнежевић саопштили Абазовићу: Ни под разно са ДПС-ом, влада само као договор парламентарне већине!

Предсједник НСД Андрија Мандић и предсједник ДНП Милан Кнежевић разговарали су вечерас са предсједником УРА-е Дританом Абазовићем и још једном му саопштили јасне поруке о изласку из актуелне кризе и њихов непромијењен став да ће гласати за његову смјену у Скупштини коју је иницирао Здравко Кривокапић, саопштили су из Демократског фронта.

Андрија Мандић и Милан Кнежевић су затражили од Абазовића да поштује изборну вољу исказану на изборима 30. августа и да се само у оквиру актуелне парламентарне већине може тражити ново одрживо рјешење.

-Андрија Мандић и Милан Кнежевић су обавијестили замјеника премијера да је њима и коалицији “За будућност Црне Горе” неприхватљив било какав договор и сарадња са ДПС-ом, што мислимо да треба да буде став и коалиције “Црно на бијело” казали су из ДФ-а.

Предсједник УРА-е је саопштио челницима ДФ- а да је постојеће стање у актуелној Влади неодрживо и да ће ова Влада бити смијењена и да има пуно разумијевање за став ДФ- а који ће гласати за његово разрјешење, али и да Абазовић жели да настави разговоре тражећи најбоља рјешења за избор нове Владе, превасходно у оквиру постојеће парламентарне већине и да ће урадити све што је у његовој моћи да договора дође, наводи се у саопштењу.

Како су казали, ДФ ће наставити разговаре са свим другим субјектима актуелне парламентарне већине како би кроз искрени разговор и нови договор зауставили сваку могућност повратка ДПС-а.

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

НАША СТВАРНОСТ: Патриоте без отаџбине!

ОБРАЧУН ДПС СУДСТВА: Весна оптужила Владимира, Владимир оптужио Весну!

РАВНОГОРСКИ АЛБУМ: Милка Јелача, командант женског одреда Динарске четничке дивизије!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

Milo-Djukanovic-1478

ОСВРТ, СРАМОТА: Три Милова сата!

Penzioneri,
Rubrika: drustvo, trece doba,
Datum:22.02.2006.
Mesto: Novi Sad
Foto: Nikola Stojanovic

ИЗ УГЛА ПЕНЗИОНЕРА, РУЖА ГОЈКОВИЋ: Нијесмо број на табели!

milka

РАВНОГОРСКИ АЛБУМ: Милка Јелача, командант женског одреда Динарске четничке дивизије!

dr-radovan-karadzic14122023

ДР РАДОВАН КАРАЏИЋ: Фанатик српске идеје, дјетињство!

sudjenje-suzana-mugosa

ПАРТИЈА ПЕНЗИОНЕРА ПОДНИЈЕЛА КРИВИЧНУ ПРИЈАВУ: Да одговарају сви одговорни за пропалу пресуду о „државном удару“!