КАДА СУ ШПИЈУНЕ КОНТРОЛИСАЛИ СВЕ ЈЕ БИЛО БАЈНО: Данас помињу Стаљина и Чаушескуа!

Једно је сигурно – ова власт је суштински вечерас пала, на изборима ће то само бити формализовано, оцијенио је предсједник СДП и један од лидера Европског савеза Иван Вујовић, након што је Скупштина усвојила измјене и допуне Закона о унутрашњим пословима и Закон о Агенцији за националну безбједност (АНБ).

-Да су живи Стаљин, Пол Пот и Чаушеску вечерас би послали телеграм подршке Влади Црне Горе. Једно је сигурно – ова власт је суштински вечерас пала, на изборима ће то само бити формализовано, написао је Вујовић на мрежи X.

Према његовим ријечима, потреба за неконтролисаном моћи полицијско-доушничког апарата најпоузданији је знак панике и прије свега слабости.

-Жељни и гладни свега, а изгледа највише палица, пендрека, сирена и потребе да силом државног монопола све контролишу, још једном су показали сву раскош медиокритетске бахатости. Тај брод неповратно тоне, а примјер посланика Лаковића показује да људи са интегритетом и капацитетом тамо немају шта да траже. Његов чин је принципијелан и за мене није изненађење јер, како сам му у једној пристојној и културној полемици својевремено поручио, то никако није и не може бити његово друштво, закључио је Вујовић.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

АНАЛИЗА: Срби на Балкану -Црна Гора (231)!

ТРЕБИЊЕ: Духовно веће посвећено владици Атанасију!

ДАЋЕ БОГ: ДПС најавио оставке!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

pavle111-1

КО ЈЕ БИО ПАВЛЕ ЂУРИШИЋ, СТАНИСЛАВ КРАКОВ: Уколико је добио жељезни крст од фирера, зашто би га усташе живог запалиле?

botun

БОТУН: Нема протеста док се не утврди ко је запалио багер!

nebojša

НЕБОЈША МЕДОЈЕВИЋ О ПРИВОЂЕЊУ АЦА ЂУКАНОВИЋА: Полицијски маркетинг, буде се спавачи ДПС-а у влади, медијима и картелима!

jugos2

ИГРЕ ВЕЛИКИХ ОКО БАЛКАНА: Ко је створио Југославију, да ли се могла формирати српска држава?

ivan2

КАДА СУ ШПИЈУНЕ КОНТРОЛИСАЛИ СВЕ ЈЕ БИЛО БАЈНО: Данас помињу Стаљина и Чаушескуа!