АНДРИЈА МАНДИЋ О ИНЦИДЕНТИМА У НИКШИЋУ: Надлежни што брже да реагују, мафија неће стати на овоме!

Функционер Нове српске демократије (НСД) казао је да данашњем пресу да мафија и поједини политичари не желе стабилну Црну Гору и да користе прилику да дестабилизују поједине општине, алудирајући на синоћња дешавања у Никшићу када су запаљена два аутомобила БиХ регистарских ознака, а каменовано возило градоначелника Требиња Мирка Ћурића. Мандић је позвао полицију и тужилаштво да брзо реагују и додао да не мисли да ће „мафија стати на овоме“.

Поручио је да ће коалиција коју предводи Марко Ковачевић убједљиво побиједити, и навео да ће то бити најјача листа.

То је оно што жуља све. Позивам тужилаштво и полицију јер не мислим да ће мафија стати на овоме и потребна нам је брза реакција. Мислимо да је Никшић велики изазов за наше безбједносне службе. Добили смо информације да исти онај који је 2021. планирао да даје новац да се пале аута и данас ради исте ствари. Ако неко пали возила то треба да буде приоритет у раду тужилаштва, истакао је Мандић.

Носилац листе „За будућност Никшића“ Марко Ковачевић казао је да је градоначелник Требиња био гост на њиховом предизборном скупу, када му је каменован аутомобил.

-Немиле сцене након скупа у НК. Каменован ауто градоначелника Требиња који је био гост на скупу. Убрзо добили информацју да су још два возила такође каменована, сломљена стакла а имали смо и покушај спаљивања возила. Ватрогасна служба је брзо реаговала. У питању је организована акција од ДПС-а и криминалних структура, истакао је Ковачевић.

Лидер Демократске народне партије (ДНП) Милан Кнежевић казао је да је синоћ званично почео лов на Србе из Херцеговине, Зете, Подгорице, Црне Горе по, како је рекао, јасном обрасцу који је Ђукановић саопштавао.

А све је добило кулминацију након што је Андрија Николић предао списак људи који су наводно уписани у бирачке спискове Црне Горе и Босне и Херцеговине, додао је Кнежевић.

извор: ртцг

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

МИРКО ЋУРИЋ, ГРАДОНАЧЕЛНИК ТРЕБИЊА: У Никшићу су наша браћа, неко је из револта преко возила хтио да пошаље поруку!

АНАЛИЗЕ: Срби и глобалистичка Голгота, пресуда која је ујединила Србе (14)!

МАТИЈА БЕЋКОВИЋ О ЈОВАНУ ДУЧИЋУ И СРБИМА: Као четнички син не бих могао да будем амбасадор Србије или Црне Горе, али бих могао Америке!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

DODIK12

СРПСКА: Интерпол одбио захтјев БиХ за расписивањем црвене потјернице за Додиком и Стевандићем!

VERITAS

ГОДИНЕ ПРОЛАЗЕ, ПРАВДА НЕ ДОЛАЗИ: Голгота купрешких Срба у хрватским казаматима 1992. године!

ervin

ЗНАМО, ЗНАМО: Ервин није звао Интерпол, поштује БИХ!

rod-blagojevich-in-front-of-bookshelf-zgr33env93rnkzb4

РОД БЛАГОЈЕВИЋ: Поводом Додика ЕУ користи тактику из приручника коришћеног против Трампа!

draža-i-piloti

„СТРОГО ПОВЈЕРЉИВО“: Историја четничког покрета (1)!