ПРЕДСТАВНИЦЕ ВИШЕ ЖЕНСКИХ УДРУЖЕЊА ПОРУЧИЛЕ НИКОЛИ ЈОВАНОВИЋУ: Власт са Мандићем, Кнежевићем, Бечићем и Спајићем или блокирамо Будву!

-Грађани Црне Горе  чекали су бољи живот више од 30 година. Јануари су долазили и прилазили ми пропадали. ДПС је разорио систем, све институције обесмислио, привреду уништио, покрао , опљачкао, тукао, убијао . Дошло је ново вријеме, нова власт. Све се промијенио осим ДПС-а. Бољи и праведнији живот је дошао. Слободније  се дише. Неће моћи ДПС са блокадама Скупштине и  институција, са најавом протеста  са циљем да аболира своје криминалце, лопове, убице. Рука правде мора сваког стићи. Ми жене, часне и храбре, одговорне и одважне ,морамо и овој власти да кажемо, нећемо да се бавите изборима, нећемо дозволити да нам трошите вријеме, живце, новце. Како то да се не може ријешити питање избора у Шавнику, кад је гласача досељених више од становника. Коме то није јасно, наводе Др Косара Ђокић, Жана Лакићевић, Ружа Гојковић, Нала Коњевић, Рада Влаовић, Коса Јоксимовић, Љубица Живковић, Вела Вуковић, Мара Радовић, Милка Јоксимовић, Гара Симовић, Мила Гогић, Зана Коковић, Јела Лековић, представнице Жене  Вранеша, Жене пензионера ПРАВДА,  Жене са најнижим и сразм. пензијама, Жене  Партија пензионера-ПИР.

Шта са Будвом?

Позивамо младог Јовановића, као да је заборавио испод чијег је шињела се испилио. Немој Јовановићу никад то да заборавиш, јер ће и Бог тебе заборавити. Ми те позивамо, да одмах и хитно са Мандићем Кнежевиће, Бечићем и Спајићем,  сједнете и фотрмирате власт у Будви. Фрустрације лијечите кући. Грађани Будве и Црне Горе су бијесни што трошите новце грађана Будве и Црне Горе на изборе. Јовановићу треба да знаш да би те паре за изборе било боље пласирати на сеоску инфраструктуру, на бољи живот инвалида и лица у стањљу социјалне потребе, за помоћ сиромашним, болесним и гладним пензионерима. Ми вас молимо добри моји, да под хитно сједнете, имате убједљиву већину, формирајте сигурну и добру власт ради грађана Будве и Црне Горе.  Нико од вас поједначно није важан.  Важна је Будва и Црној Гори.  У супротном, жене Вранеша и Црне Горе ће блокирати Будву. Нико нема право да малтретира грађане и троши њихов новац. Хоћемо бољи живот, правну државу и социјалну правду. Покажимо да волимо Будву и Црну Гору. У супротном, било би поштено да се скрајнете, милом или силом. Не ћерајте нас да се хватамо метле, закључују оне.

 

 

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

ИСТОРИЈА АНТИСРПСТВА: Комунисти помагали усташки устанак, заједнички циљ – разбијање монархије!

САУЧЕШЋЕ, ОДЈЕЉЕЊЕ ЗА СПОЉНЕ ЦРКВЕНЕ ПОСЛОВЕ МОСКОВСКЕ ПАТРИЈАРШИЈЕ: Молимо се Господу да ублажи бол и зацијели рану!

ЦЕТИЊЕ, КОМЕМОРАТИВНА СЈЕДНИЦА: Зашто?

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

skadarcrno

ИЗА СЦЕНЕ: Четврти скадарски рат 1912. и 1913. године (2)!

petokraka21

КОМУНИСТИ ЦРНИ ВРАНИ: „Обзнана“!

rumija6

ЛИТУРГИЈА НА РУМИЈИ: Црква окована ледом грије срца вјерника!

4 (1)

ИЗА СЦЕНЕ: Четврти Скадарски рат 1912-13 године!

cetinje-1-scaled-2

ШТА СЕ СВЕ ДЕШАВАЛО НА ЦЕТИЊУ КОБНОГ 1. ЈАНУАРА: Полиција пошла на погрешну адресу!