МОМО ЈОКСИМОВИЋ САОПШТИО: Креће асфалтирање у Вранешу!

У Министарству Јавних радова, предсједник УГ Вранеш Момо Јоксимовић, састао се са са Марком Јокићем, генералним  секретаром. Састанку је присуствовао и Момчило Којовић, задужен за инвестициони развој Вранеша.
Потписани су уговори са пројектантима и за 10 дана елабораги морају бити завршени. То се односи на сљедеће пројекте: Терен Коврен -Горице очишћен и снимљен. Терен Томашево-Соколац се чисти.
Момо Јоксимовић пренио је Јокићу обећање Соколчана да ће траса бити  очишћена до сриједе навече. Пројектни елаборат Томашево-  Соколац биће готов за 10 дана. Одмах се расписује тендер  и бира извођач радова.
Јокић је предложио да у све ове пројекте буде укључен и Момо Јоксимовић, што је прихваћено,

4 Responses

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Подијели на друштвеним мрежама

Слични чланци

НАША СТВАРНОСТ: Неке битке добијају се расправом, неке одласком!

ИГРЕ ВЕЛИКИХ ОКО БАЛКАНА: Ко је створио Југославију, да ли се могла формирати српска држава?

АНАЛИЗА: Срби на Балкану -Црна Гора (226)!

Друштвене мреже

Најчитанији чланци

Milo-Djukanovic-1478

ОСВРТ, СРАМОТА: Три Милова сата!

Penzioneri,
Rubrika: drustvo, trece doba,
Datum:22.02.2006.
Mesto: Novi Sad
Foto: Nikola Stojanovic

ИЗ УГЛА ПЕНЗИОНЕРА, РУЖА ГОЈКОВИЋ: Нијесмо број на табели!

dr-radovan-karadzic14122023

ДР РАДОВАН КАРАЏИЋ: Фанатик српске идеје, дјетињство!

sudjenje-suzana-mugosa

ПАРТИЈА ПЕНЗИОНЕРА ПОДНИЈЕЛА КРИВИЧНУ ПРИЈАВУ: Да одговарају сви одговорни за пропалу пресуду о „државном удару“!

tri

АНАЛИЗА: Срби на Балкану -Црна Гора (220)!